Msza Święta i koncert dla Babć i Dziadków

Wczoraj, 23 stycznia 2022 r., w naszym kościele podczas Mszy Świętej o godzinie 10.00 modliliśmy się w intencji Babć i Dziadków z okazji ich święta. Oprawę Mszy Św. uświetnił muzyką i śpiewem Zespół Pieśni i Tańca Dobroń. Po Eucharystii odbył się koncert zespołu. Dziękujemy naszym gościom za przybycie i wspaniałe przeżycia artystyczne. Poniżej przedstawiamy fotorelację z wydarzenia.

Czytaj dalej

„Kobieta – Boża partnerka do zadań specjalnych” – fotorelacja

Przedstawiamy krótką fotorelację z dnia 18 stycznia br. ze spotkania dla kobiet w Parafia św. ap. Piotra i Pawła w Łodzi zorganizowanego przez Duszpasterstwo Kobiet Archidiecezji Łódzkiej i tutejszą parafię.Tematem prelekcji była: „Kobieta – Boża partnerka do zadań specjalnych”. Prelekcję prowadziła dr Maria Diduch – dr judaistyki i hermeneutyki biblijnej, mgr teologii (UPJPII), mgr studiów bliskowschodnich (UJ), wykładowca języka hebrajskiego […]

Czytaj dalej

Zaproszenie na występ Zespołu Pieśni i Tańca z Dobronia z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka

W najbliższą niedzielę 23 stycznia 2022 podczas Mszy Świętej o godzinie 10.00 będzie grał i śpiewał Zespół Pieśni i Tańca z Dobronia. Po Mszy Świętej będzie koncert w ich wykonaniu z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Zapraszamy Babcie i Dziadków i ich wnuczęta oraz rodziny na wspólną modlitwę. Dla wszystkich będzie czekać słodka niespodzianka.

Czytaj dalej
1 2 3