Środowa modlitwa

W każdą środę w naszym kościele o godzinie 17.50 gromadzimy się przed obrazem Matki Bożej Nieustającej Pomocy aby w modlitwie błagać o jej wstawiennictwo u Syna w naszych strapieniach i trudach codzienności. Dziękujemy za otrzymane łaski za przyczyną Maryi. Następnie Msza Święta a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu.

Czytaj dalej

Pierwsza Sobota Miesiąca

W Pierwszą Sobotę Miesiąca o godzinie 8.00 modliliśmy się w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za wszystkie grzechy. O to prosiła Maryja w Fatimie mówiąc, że dzięki modlitwie różańcowej i komunii świętej wynagradzającej jej Niepokalane Serce zatriumfuje. Każdej Pierwszej Soboty Miesiąca tę modlitwę podejmują Koła Różańcowe z naszej parafii. Każdy z nas może dołączyć do tej modlitwy i do Koła […]

Czytaj dalej

Pierwszy Piątek Miesiąca

W Pierwszy Piątek Miesiąca prosiliśmy Chrystusa w intencji małżeństw, naszych rodzin i dzieci aby przemienienie stało się ich udziałem, aby Jezus wsparł nas swoją łaską. Nasza modlitwa została zakończona litanią do Serca Jezusa i indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność i wspólną modlitwę.

Czytaj dalej