Liturgia stacyjna – fotorelacja

Wczoraj w naszym kościele wspólnie modliliśmy się pod przewodnictwem Księdza Kardynała Grzegorza Rysia. Dziękujemy Księdzu Kardynałowi, ministrantom, scholi, wszystkim parafianom oraz pielgrzymującym po kościołach stacyjnych naszego miasta za obecność i wspólnotę eucharystyczną. Homilia wygłoszona przez ks. Kardynała Grzegorza Rysia

Czytaj dalej

Skupienie Synodalne – fotorelacja

Wczoraj, nasz kościół był miejscem drugiego skupienia synodalnego dla przedstawicieli tzw. synodów parafialnych, których prace trwają we wszystkich parafiach Archidiecezji Łódzkiej od ubiegłego roku. Tematem skupienia była misja Kościoła w parafii. Zapraszamy do obejrzenia poniższej fotorelacji. Msza Święta pod przewodnictwem ks. Kardynała Grzegorza Rysia Homilia wygłoszona przez ks. Kardynała Grzegorza Rysia Praca w grupach Wspólny posiłek Przygotowywanie posiłku przez Rycerzy […]

Czytaj dalej

II Niedziela Wielkiego Postu w naszym kościele

W II Niedzielę Wielkiego Postu (25.02.2024) podczas kazań poruszymy temat: Wierzę w jeden, święty, powszechny i apostolski Kościół.Na Mszę Świętą o godzinie 11.30 zapraszamy wszystkich kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami po Mszy odbędzie się spotkanie.Na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym zapraszamy o godzinie 17.15. W tym roku skupiamy się wokół 7 boleści Matki Bożej.

Czytaj dalej

Zaproszenie na Skupienie Synodalne z udziałem ks. Kardynała Grzegorza Rysia

W najbliższą sobotę 24 lutego od godziny 10.30 zapraszamy na skupienie synodalne. Po odczytaniu Słowa Bożego i komentarzu Księdza Kardynała Grzegorza Rysia rozpocznie się praca w grupach, następnie o godzinie 12.30 Msza Święta koncelebrowana pod przewodnictwem Metropolity Łódzkiego. Spotkanie zakończy wspólny posiłek. Zapraszamy wszystkich, którym zależy na przyszłości Kościoła !

Czytaj dalej

Urodziny Księdza Damiana

Księdzu Damianowi z okazji 38 urodzin i nadchodzących imienin składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa dziękując za wszystko co robi w naszej parafii. Poniżej przedstawiamy fotogalerię ze Mszy Świętej sprawowanej w intencji Szacownego Jubilata.

Czytaj dalej
1 2 3