Pierwsza Niedziela Adwentu

Pierwsza Niedziela Adwentu w naszym kościele to szereg wydarzeń związanych z życiem naszej parafii. Dziś obchodziliśmy imieniny księdza Andrzeja i pana Andrzeja, naszego kościelnego. Odbyła się wystawa kronik naszej parafii, nasza schola przygotowała wspaniały koncert pieśni i piosenek religijnych, rozpoczęliśmy akcje „drzewko serc”.

Czytaj dalej

Rozpoczęliśmy Adwent

Rozpoczęliśmy Adwent czas przygotowania na przyjście Jezusa w chwale na końcu czasów oraz przygotowanie na przyjście Jezusa w tajemnicy Bożego Narodzenia. Od poniedziałku do soboty o godzinie 7.00 zapraszamy wszystkich do udziału w Roratach – Mszy Świętej o Matce Bożej, która jest wzorem czuwania, modlitwy i wypełnienia woli Boga.

Czytaj dalej

Drzewko Serc

Jak zawsze w okresie Adwentu zachęcamy wszystkich parafian i sympatyków naszego kościoła do włączenia się w akcję „Drzewko Serc”. Zabierając serce i kupując prezent dla konkretnego dziecka możemy sprawić mu radość na święta. W tym roku są to dzieci z różnego rodzaju niepełnosprawnościami. Prezenty należy przynosić do 15 grudnia do zakrystii (opatrzone sercem z drzewka). Można też przynieść słodycze i […]

Czytaj dalej

Schola

Nasza schola śpiewa i gra podczas Mszy Świętych o godzinie 11.30 i uczestniczy w ważnych wydarzeniach w naszej parafii. Wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do parafialnej scholi prosimy o kontakt z Panią Martą naszą organistką.

Czytaj dalej

V Światowy Dzień Ubogich – paczki charytatywne

W najbliższą niedzielę 14 listopada będziemy przeżywać V Światowy Dzień Ubogich. Tego dnia będzie można zabrać do domu torbę aby wypełnić ją trwałymi produktami żywnościowymi i przynieść do 21 listopada do kościoła. Paczki zostaną przekazane podopiecznym naszego parafialnego zespołu Caritas i podopiecznym parafialnego zespołu wolontariatu domowego.

Czytaj dalej
1 2